Ubytování v Egyptě

Dovolená Egypt

Po celém území Egypta jsou rozmístěny úžasné hotely a resorty veškerých cenových úrovní. Luxusní hotelové komplexy nabízejí nadstandardní služby, kompletní servis, pestrou škálu společenských akcí, zábavných programů a sportovních aktivit. Návštěvníkům je tu dispozici fitness centrum, několik restaurací a barů, směnárna, přepychově zařízené konferenční prostory, nádherné business centrum, amfiteátr, obchodní arkáda s obchůdky a butiky, kavárna, salón krásy, posilovna, plážový bar a restaurace, volejbalové hřiště, kurty, golfové hříště atd.

Pokoje jsou komfortně zařízené, obvykle mají klimatizaci na dálkové ovládání, útulné sociální zařízení (WC, sprchový kout s vanou), velkou příjemnou postel, televizor se satelitním přenosem, ledničku, trezor, balkón nebo terasu s výhledem na moře či do okouzlující zahrady. Levnější hotely poskytují pouze omezené služby, rovněž vybavení pokoje není tak okázalé, ale za to velice útulné.

Egyptské hostely jsou levnější, ale mnohem rušnější. Tento typ ubytování je vhodný zejména pro jednotlivce a mladší turisty.

Asi nejlevněji ubytovat se dá v kempech a to přímo na pláži na Sinaji, poblíž města Gíza, Luxor atd.